31.08.2022

İlçemiz Müftüsü İken Sakarya İli Serdivan İlçesine Naklen Atanan Abdulsamet Erkul Hocamız İlçemizdeki Görevinden Ayrıldı

3 Yıldan beri İlçemiz Müftülüğü görevinde bulunan Abdulsamet ERKUL hocamızın ayrılış anısına 17.08.2022 tarihinde İlçemiz Hasırlı Konya Mutfağında Din Hizmetleri Uzmanımız Muharrem DİKİCİ’nin sunumuyla yemekli bir Veda programı düzenlendi, Program Serhantirit Camii İmam-Hatibi Hidayet DOĞAN hocamızın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Ardından Kur’an Kurları personeli adına Hafız Mustafa Uzgur Kur’an Kursu Öğreticisi Abdurrahman UZGUR, Cami görevlileri adına Hacı Rıza Hürmüz Camii İmam-Hatibi Yusuf ERBAY, Daire personeli adına Şube Müdürü M.Kemal YÖNDEM teşekkür konuşmaları yaptılar.

Programa İlçe Müftüleri adına iştirak eden Beylikdüzü İlçe Müftümüz Kadir KOÇAK, İlçe Müftümüzle Eğitim yıllarından buyana uzun yıllar birlikte görev yaptıklarını, İstanbul’ da da aynı tarihte göreve başladıklarını dile getirerek, hocamızın çalışkan ve başarılı biri olduğundan övgüyle bahsetti.

İlçe Müftümüz Abdulsamet ERKUL hocamız da Esenyurt İlçe Müftülüğü tüm çalışanlarına kendisine vermiş olduğu destek ve ilgiden dolayı teşekkür ve şükranlarını ifade eden duygu dolu bir konuşma yaparak 19.08.2022 tarihinde İlçemizdeki görevinden ayrılacağını ifade etti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen program hediye takdimi ile son buldu. Hocamıza bundan sonraki görevimde Cenab-ı Allah’dan muvaffakiyetler dileriz.