21.10.2022

Çekmeköy Müftülüğü Personel Şefi Rıdvan ATEŞ'e Veda !

Yaklaşık iki yıldır Çekmeköy Müftülüğünde Müftülük Şefi olarak görev yapan Rıdvan ATEŞ, Haç ve Umre Hizmetleri Daire Başkanlığına Şef olarak atandı.

Veda programında konuşan Ateş; 2020 yılından itibaren çekmeköy müftülüğünde müftü beyin önderliğinde siz değerli hocalarımıza hizmet ettik, bu çalışma sürecinde zaman zaman keyifli, bazende sıkıntılı süreçleri birlikte atlattık. Özellikle pandemi döneminde çeşitli zorluklarla karşılaştık ve siz değerli hocalarımızla istişareler dahilinde bu zorlukların üstesinden birlikte geldik. Yöneticinin mutlaka muhataplarını mutlu etmeyen bazı uygulama ve kararları vardır. Tarafımıza tevdi edilen görevlerde mesai ve takım arkadaşlarımın ve tabiki hizmet ürettiğimiz kitlemizin şehadeti son derece önemlidir.

Bu vesileyle sizleri tanımak ve siz kıymetli hocalarımıza hizmet etmekten onur  duyduğumu ifade etmek istiyorum, haklarınızı helal etmenizi istirham ediyor bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum dedi.

Veda programında bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Vehbi Akşit ise; Şefimizle 2 yılı aşkındır beraber uyumlu verimli çalışmalar yaptık. zor süreçleri istişareler dahilinde geride bıraktık. Makamların gelip geçici olduğunu, önemli olanın ayrılırken gönül huzuruyla olması gerektiğini, görev esnasında zaman zaman meydana gelen olumsuzluklardan dolayı birbirlerimize hak ve hukukumuzu helal etmemizin gerekliliğine vurgu yaptı.

Çekmeköy Müftülüğü personelleri olarak bizde sayın şefimize bundan sonraki hayatında mutluluklar ve başarılar dileriz.