T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Bakırköy Müftülüğü

Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
    
46 yıllık din hizmetinden sonra Mecidiye Camii İmam-Hatipliği 'nden emekli olan hocamıza teşekkür eder bundan sonraki yaşamında sağlık huzur ve afiyet dileriz...
Detay
    
Bakırköy Müftülüğü olarak Engelliler Merkezini ziyaret ettik. Diyanet Yayınlarından dergiler hediye edildi, Kur'an-ı Kerim tilavetinden sonra manevi rehberlik edilerek dini konular hakkında bilgi verildi.
Detay
    
    
    
Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla vekalet yoluyla kurbanlarını kestirmek isteyen vatandaşlar için; Yurt içinde vekâletle kurban kesim bedeli 1.125 TL, Yurt dışında vekâletle kurban kesim bedeli ise 925 TL olarak belirlendi.
Detay
    
Bakırköy Diyanet Gençlik olarak 11HaziranCuma Saat: 21.30'da Bakırköy Müftülüğü Youtube kanalımızda düzenleyeceğimiz konferansta Mustafa SOYKÖK/Manisa İl Müftüsü "Genciz Geleceğiz" konulu konuşma gerçekleştirecektir.
Detay
    
    
Florya Çodem 'de gençlerle biraraya gelen İlçe Müftümüz Şahabettin KARABAY, Din Hizmetleri Uzmanı Serhat DEMİRBAŞ ve İmam-Hatip Nuri MENTEŞOĞLU gençlere Diyanet Gençlik Dergisi "GEÇERKEN" ve hediyeler takdim edip hasbihalde bulundu.
Detay
    
Bakırköy Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bakırköy Şubesi olarak 300 ‘ü öğrenci toplamda 500 haneye alışveriş kartı, 70 haneye Ramazan Kumanyası, 50 haneye hijyen paketini ulaştırdık. Allah (c.c.) hayır sahiplerinden razı olsun…
Detay
    
Bakırköy Müftülüğü tarafından gençlerimize yönelik çevrimiçi olarak İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin MAŞALI 'nın hitabıyla “Yeteneğin Başarıya Dönüştüğü Evre:Gençlik” konulu konferans düzenlendi.
Detay