T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Sancaktepe Müftülüğü

27.04.2017

ÖNCEKİ MÜFTÜLERİMİZ

                                        ÖNCEKİ MÜFTÜLERİMİZ

 

ADI SOYADI                       GÖREVE BAŞLAMA            GÖREVDEN AYRILMA

OSMAN BARIŞ                        01/09/2008                           2011 

YUSUF BİNGÖL                      26/08/2011                            27/03/2017

MUAMMER TURAN                 27/03/2017                            HALEN GÖREVDE